پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
📄
با حضور علمای مشهد؛ آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب جمعه دوم خرداد برگزار می‌شود
۱۶۸۵ بازدید
ارسال شده در اطلاعیه ها
با حضور علمای مشهد؛ آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب جمعه دوم خرداد برگزار می‌شود

مدرسه نواب ـ آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب، جمعه دوم خرداد ساعت 8 صبح در این مدرسه برگزار شده و برخی از علمای مشهد از آن بازدید می‌کنند.

 

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب، آزمون پذیرش این مدرسه برای سال تحصیلی آینده، جمعه دوم خرداد از ساعت 8 تا 11 صبح در محل این مدرسه برگزار می‌شود.

 

بنابر این گزارش، این آزمون از میان بیش از 550 طلبه سطح یک حوزه علمیه که برای ورود به مدرسه علمیه عالی نواب ثبت نام کرده‌اند برگزار شده و برخی از علمای مشهد از فرآیند آزمون بازدید می‌کنند.

 

همچنین داوطلبان می‌توانند از امروز برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود به سایت h-navvab.ir مراجعه و کپی کارت خود را دریافت کنند؛ به همراه داشتن این کارت و یک کارت شناسایی در جلسه آزمون الزامی است.

 

فرآیند تصحیح این آزمون از ساعتی بعد از برگزاری آن آغاز شده و نتایج نهایی و اسامی پذیرفته‌شدگان تا یک هفته بعد از آزمون از طریق سایت مدرسه علمیه عالی نواب و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام می‌شود.

 

پذیرفته‌شدگان همچنین باید در زمان‌هایی که اعلام خواهد شد، برای مصاحبه علمی به مدرسه علمیه عالی نواب مراجعه کنند که پس از قبولی در مصاحبه پذیرش خواهند شد.

 

گفتنی است، اطلاع‌رسانی ثبت نام مدرسه علمیه عالی نواب علاوه بر پیامک، پوستر، بنر، سایت‌ها و روزنامه‌ها، در جلسات پرسش و پاسخ توسط نمایندگانی در مدارس علمیه سطح شهر مشهد و همچنین برخی مدارس استان خراسان صورت گرفته بود.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
👥
گفت‌و گوها
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه: news@h-navvab.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.