دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
📄
آزمون ورودی مدرسه علمیه نواب، جمعه این هفته برگزار می‌شود
۸۶۲ بازدید
ارسال شده در اطلاعیه ها
آزمون ورودی مدرسه علمیه نواب، جمعه این هفته برگزار می‌شود

مدرسه نواب ـ آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب با شرکت بیش از 300 طلبه و در سه رشته تخصصی، همین جمعه 25 تیر، ساعت 8 صبح در این مدرسه برگزار شده و برخی از اساتید حوزه علمیه خراسان از آن بازدید می‌کنند.

 

برای دریافت کارت کلیک کنید

 

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب، آزمون پذیرش این مدرسه برای سال تحصیلی آینده، جمعه 25 تیر از ساعت 8 تا 10 صبح در محل این مدرسه برگزار می‌شود.

 

بنابر این گزارش، این آزمون از میان بیش از 300 طلبه سطح یک حوزه علمیه که برای ورود به مدرسه علمیه عالی نواب و شرکت در سه رشته تخصصی فقه و اصول، ادبیات عرب و کلام اسلامی ثبت نام کرده‌اند برگزار شده و برخی از علمای مشهد از فرآیند آزمون بازدید می‌کنند.

 

همچنین داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود از طریق حضور در واحد پذیرش مدرسه یا از طریق سایت h-navvab.ir اقدام کنند؛ به همراه داشتن این کارت و یک کارت شناسایی در جلسه آزمون الزامی است.

 

فرآیند تصحیح این آزمون از ساعتی بعد از برگزاری آن آغاز شده و نتایج نهایی و اسامی پذیرفته‌شدگان تا 5 مرداد از طریق سایت مدرسه علمیه عالی نواب و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام می‌شود.

 

پذیرفته‌شدگان همچنین باید در زمان‌هایی که اعلام خواهد شد، برای مصاحبه علمی به مدرسه علمیه عالی نواب مراجعه کنند که پس از قبولی در مصاحبه، پذیرش خواهند شد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.