دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
📄
با رقابت بیش از 300 طلبه و بازدید علمای مشهد؛ آزمون ورودی مدرسه علمیه نواب، برگزار شد
۴۶۶ بازدید
ارسال شده در اخبار
با رقابت بیش از 300 طلبه و بازدید علمای مشهد؛ آزمون ورودی مدرسه علمیه نواب، برگزار شد

مدرسه نواب ـ آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب با رقابت بیش از 300 طلبه و در سه رشته تخصصی، امروز جمعه 25 تیر، از ساعت 8 تا 10 صبح در این مدرسه برگزار شده و برخی از اساتید حوزه علمیه خراسان از آن بازدید کردند.

 

برای دیدن گزارش تصویری کلیک کنید

 

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب، آزمون پذیرش این مدرسه برای سال تحصیلی آینده، امروز جمعه 25 تیر از ساعت 8 تا 10 صبح در محل این مدرسه برگزار شد.

 

بنابر این گزارش، این آزمون با رقابت بیش از 300 طلبه سطح یک حوزه علمیه که برای ورود به مدرسه علمیه عالی نواب در سه رشته تخصصی فقه و اصول، ادبیات عرب و کلام اسلامی ثبت نام کرده‌ بودند، برگزار شد.

 

حجج اسلام والمسلمین محمد مروارید، سیدهادی مرتضوی، حسن نقی‌زاده، محمدحسن ربانی بیرجندی، سیدموسی صدر، حجت گنابادی‌نژاد و مقداری از اساتید و مسئولانی بودند که صبح امروز از فرآیند آزمون ورودی مدرسه نواب بازدید کردند.

 

گفتنی است، نتایج نهایی و اسامی پذیرفته‌شدگان تا 5 مرداد از طریق سایت مدرسه علمیه عالی نواب و ارسال پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام می‌شود.

 

همچنین پذیرفته‌شدگان باید در زمان‌هایی که اعلام خواهد شد، برای مصاحبه علمی به مدرسه علمیه عالی نواب مراجعه کنند که پس از قبولی در مصاحبه، پذیرش خواهند شد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.