پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
📄
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه نواب برگزار شد
۵۰۸ بازدید
ارسال شده در سایر نشست ها
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه نواب برگزار شد

مدرسه نواب ـ مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه عالی نواب با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین عاملی و حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، دیروز در این مدرسه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب، مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید این مدرسه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان و حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، متولی آستان قدس رضوی، دیروز در این مدرسه برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم که با حضور اساتید و طلاب مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد، حجت‌الاسلام اسفندیاری، مدیر جدید این مدرسه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های گذشته و آینده این مدرسه پرداخت.

 

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، گفت: اگر کسی علم صائب، عمل صالح و تهذیب را همراه خود کند، مانند کوهی استوار است که جامعه را از اضطراب و تزلزل نجات می‌دهد.

 

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین عاملی، روزآمدی و کارآمدی را از ویژگی‌های اصلی طلبه انقلابی برشمرد و گفت: شبهات به‌صورت موجی فراگیر از طرف رسانه‌های معاند منتشر می‌شود و ایادی استکبار در داخل و خارج در حال فعالیت هستند؛ در چنین فضایی از طلبه انقلابی انتظار می‌رود که بار سنگین‌تری را بر دوش بکشد و فعال‌تر باشد.

 

مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به تأکیدهای ولی‌امر مسلمین درباره انقلابی‌ماندن حوزه‌های علمیه، عنوان کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب، مسئولیت‌های سنگینی بر دوش همه طلاب و روحانیون قرار داده است.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم از ممتازین آموزشی رشته‌های مختلف تحصیلی مدرسه علمیه عالی نواب تقدیر شده و از پدر مرحوم حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، طلبه ممتاز این مدرسه که به‌جای آن مرحوم در مراسم حضور داشت نیز تقدیر شد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.