دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
📄
بیش از 50 نفر از نخبگان سطح یک حوزه علمیه برای ورود به مدرسه نواب ثبت‌نام کرده‌اند
۷۳۳ بازدید
ارسال شده در فراخوان ها
بیش از 50 نفر از نخبگان سطح یک حوزه علمیه برای ورود به مدرسه نواب ثبت‌نام کرده‌اند

مدرسه نواب ـ مسئول پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب گفت: نشستی توجیهی با نخبگان برادر سطح یک حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه نواب برگزار شد که پس از آن تاکنون بیش از 50 نفر از نخبگان برای ورود به این مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند.

 

حجت‌الاسلام مجتبی مرادی، مسئول پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب در گفت‌وگو با خبرنگار روابط‌عمومی این مدرسه، گفت: نشست توجیهی واحد پذیرش مدرسه نواب با نخبگان برادر سطح یک حوزه علمیه خراسان هفته گذشته در این مدرسه برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه محدودیت خاصی در تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی نخواهیم داشت، افزود: پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب، امسال در دو بخش عمومی و نخبگان صورت می‌گیرد که جلسه توجیهی نخبگان با حضور 35 نفر از ممتازین مدارس سطح یک مشهد و با هدف آشنایی بیشتر آن‌ها با محیط علمی و فرهنگی این مدرسه برگزار شد.

 

وی توضیح داد: در این جلسه، حجت‌الاسلام حسین کندری، قائم‌مقام مدیر و حجت‌الاسلام علیرضا یعقوبی، مسئول آموزش و پژوهش مدرسه علمیه عالی نواب، ضمن تبیین ضرورت تخصصی‌شدن دروس حوزوی، به توضیح مسائل آموزشی این مدرسه پرداخته و از نخبگان حوزه علمیه خراسان برای شرکت در رشته‌های تخصصی مدرسه نواب دعوت کردند.

 

حجت‌الاسلام مرادی تصریح کرد: افراد شرکت‌کننده در این جلسه توسط مدارس علمیه مشهد معرفی شده و پس از احراز صلاحیت جهت شرکت در جلسه دعوت شده بودند که پس از جلسه از نزدیک با قسمت‌های مختلف مدرسه علمیه عالی نواب آشنا شدند؛ در پایان نیز بسته‌هایی حاوی چند کتاب چاپ‌شده مدرسه نواب جهت آشنایی بیشتر با این مدرسه به آن‌ها اهدا شد.

 

وی در پایان، گفت: در انتهای این جلسه صمیمی، با استقبال ممتازین از ثبت نام حضوری مواجه شدیم و بیشتر افراد حاضر در جلسه، فرایند ثبت‌نام خود در مدرسه علمیه عالی نواب را تکمیل کردند؛ همچنین ثبت‌نام نخبگان هنوز ادامه دارد که تاکنون به بیش از 50 نفر رسیده است.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.