دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
📄
آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب جمعه این هفته برگزار می‌شود
۷۷۲ بازدید
ارسال شده در فراخوان ها
آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب جمعه این هفته برگزار می‌شود

مدیر مدرسه علمیه عالی نواب از برگزاری آزمون ورودی این مدرسه در روز جمعه 15 اردیبهشت 1396 خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اسفندیاری، مدیر مدرسه علمیه عالی نواب در گفت‌وگو با روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب در رشته‌های تخصصی سطح 2 و 3 پیوسته، جمعه همین هفته 15 اردیبهشت برگزار می‌شود.

 
وی افزود: متقاضیان این آزمون در چهاررشته تخصصی ادبیات عرب، فقه و اصول، تبلیغ و کلام اسلامی با کسب حداقل 50 درصد از امتیاز کلی به مصاحبه علمی دعوت می‌شوند.

 

مدیر مدرسه علمیه عالی نواب با بیان اینکه 96/3/5 زمان اعلام نتایج و اعلام دعوت‌ شدگان به مصاحبه علمی است، گفت: بیش از 50 طلبه نخبه سطح یک و متقاضیان بدون درس کسری، از آزمون کتبی معاف و برای مصاحبه علمی دعوت خواهندشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین اسفندیاری خاطرنشان‌کرد: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت مدرسه علمیه عالی نواب و یا با مراجعه حضوری به دفتر پذیرش مدرسه، اقدام کنند.

 

وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری آزمون ابرازکرد: آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب، جمعه 8 صبح در صحن حیاط این مدرسه برگزار می‌شود.

 

لازم به ذکر است، داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با پذیرش مدرسه به آدرس اینترنتی www.h-navvab.irو یا به آدرس ابتدای خیابان شیرازی، مدرسه علمیه عالی نواب و یا با شماره تماس‌های 32259559 / 32214133-051 تماس حاصل نمایند.
  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.