جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
📄
سومین نشست از سلسله نشست های کلمة سواء برگزار می شود
۱۱۸۳ بازدید
ارسال شده در گزارش نشست های مدرسه
سومین نشست از سلسله نشست های کلمة سواء برگزار می شود

گفت و گوی بین ادیان و معرفی بین المللی اسلام، توصیف روش های موجود و توصیه روش های مطلوب، فرصت ها و امکان ها، موضوع این نشست خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه عالی نواب ، سومین نشست از سلسله نشست های «کلمة سواء» با موضوع گفت و گوی بین ادیان و معرفی بین المللی اسلام، توصیف روش های موجود و توصیه روش های مطلوب، فرصت ها و امکان ها با تأکید بر کشورهای فرانسوی زبان، به همت هیئت اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی حوزه علمیه خراسان و مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید جازاری استاد دانشگاه کاتولیک فرانسه و دانشگاه ادیان و مذاهب قم و عضو هیأت رئیسه اتحادیه علماء اروپا در این نشست به ارائه نظر می پردازد.
«شیوه های موجود گفت و گوی بین ادیان در فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان» و «نقاط قوت و ضعف فعالیت های معرفی شیعه در فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان» دو محور اصلی این نشست علمی خواهد بود.
سومین نشست از سلسله نشست های «کلمة سواء» ساعت 9 روز پنج شنبه 7 دی ماه در سالن شهید سید مصطفی خمینی مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود و بهترین نقدی که نسبت به سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جازاری در قالب متن 250 کلمه ای و تا دو هفته پس از نشست ارائه شود، مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.