چهار شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
📄
همه تلاش ها باید برای تربیت طلبه تراز انقلاب باشد / مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: همه تلاش و فعالیت ما می بایست بر ای رسیدن و تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی باشد تا در جهان امروز بتوانند پاسخگوی نیازها بود.
۱۳۲ بازدید
ارسال شده در اخبار
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: همه تلاش و فعالیت ما می بایست بر ای رسیدن و تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی باشد تا در جهان امروز بتوانند پاسخگوی نیازها بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد اسفندیاری در نشست معارفه سرپرست جدید معاونت فرهنگی اجتماعی و سیاسی حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه خدمت در هر مسئولیتی برای حوزه علمیه و طلاب علوم دینی کاری ارزشمند و والاست، گفت: ما در مکانی خدمت می کنیم که برای تربیت سربازان حضرت بقیه الله (عج) برنامه ریزی و اقدام می شود و به همین علت کاری ارزشمند و مهم و اساسی بر عهده داریم.
وی با تاکید بر اینکه خدمت به حوزه علمیه در هر مقام و مسئولیتی باید با نگاه تقرب الی الله و همراه اخلاص و تقوا باشد، یادآور شد: این نکته بسیار مهم در میان همکاران حوزه علمیه خراسان مشهود و ملموس است و با همین رویکرد در این مسیر گام برداشته اند.
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان در ادامه با اشاره به لزوم توجه جدی به مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری به ویژه در مسئله تحول و حوزه انقلابی که مورد تاکید آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان نیز هست، ابراز کرد: همه تلاش و فعالیت ما می بایست بر محور رسیدن و تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی باشد تا در جهان امروز بتوانند پاسخگوی نیازها بوده و در امر هدایت امت و جامعه بین المللی به خوبی ایفای نقش کنند.
وی ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین نوایی به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان و با اشاره به لزوم تمرکز بیشتر نسبت به نخبگان و استعدادهای برتر با توجه به فضل و علمی که در این عرصه دارد، از حجت الاسلام مهدی مقامی، سرپرست معاونت یادشده نیز خواست تا با جدیت و تلاش وافی و کافی نسبت به دو مقوله سیاست و تهذیب دقت نظر و اهتمام داشته باشد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.