چهار شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
📄
تاکید مدیر حوزه علمیه خراسان بر استمرار نگاه تحولی در فعالیت های پژوهشی / آیت الله عاملی بر استمرار نگاه تحولی در فعالیت های پژوهشی حوزه علمیه خراسان تاکید و حجت الاسلام کندری را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش معرفی کرد.
۲۳۱ بازدید
ارسال شده در اخبار
آیت الله عاملی بر استمرار نگاه تحولی در فعالیت های پژوهشی حوزه علمیه خراسان تاکید و حجت الاسلام کندری را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین حسین کندری از سوی آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه به عنوان سرپرست معاونت معرفی و از تلاش های حجت الاسلام و المسلمین محمد اسفندیاری تقدیر شد.
آیت الله سید مصباح عاملی در حاشیه اعطای حکم این سرپرستی ابراز کرد: امیدواریم حجت الاسلام و المسلمین اسفندیاری به عنوان مسئول امور مدارس و حوزه مدیریت با تمرکز بیشتر در این دو مسئولیت نسبت به تحول آفرینی فراگیر در همه مجموعه و بدنه حوزه علمیه خراسان اهتمام والاتری داشته باشد.
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به ویژگی مدیریت خوب و جوانی، پژوهشگری و فعالیت مطلوب حجت الاسلام  حسین کندری، اظهار امیدواری کرد تحولی که با همراهی حجت الاسلام اسفندیاری و دکتر ظهیری، رئیس مرکز طرح و برنامه این حوزه در معاونت پژوهش انجام شده است، با برنامه ریزی ها و فعالیت های خوب استمرار یابد.

  • (۰) دیدگاه
  • نام شما
    دیدگاه شما [ضروری]
    ايميل شما
    كد داخل تصویر را وارد نمایید [ضروری]
    (بارگذاری تصویر ديگر)
گزارش نشست
ارتباط با ما

آدرس: مشهد مقدس، حرم مطهر رضوی‌(علیه‌السلام)، خیابان آیت‌الله شیرازی، جنب مسجد ملاهاشم

تلفن: 32259559/ 32214133-051

رایانامه:h.navab@chmail.ir

ارسال پیام
اشتراک خبرنامه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روابط‌عمومی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد است.